8 Şubat 2009 Pazar

SADECE REKLAM İZLEYEREK AYDA 600 YTL’YE KADAR KAZANÇ SAĞLAYABİLİRSİNİZ.TIKLA ÜYE OL

ÜYE OLMAK İÇİN SANİYELER YETERLİ....Sitemizin sağ tarafındaki linklerden üye olunuz.
SÜPER TEKLİF e-postana reklam gelsin para kazan

SEARCH EARN üye ol arama yaparken para kazan

REKLAM MATİK Üye ol reklam izle para kazan
TIKLA ÜYE OL:
http://www.izleyenkazaniyor.com/?dk=TW-20959-HJ-17510

SADECE REKLAM İZLEYEREK AYDA 600 YTL’YE KADAR KAZANÇ SAĞLAYABİLİRSİNİZ.TIKLA ÜYE OL

Durum gayet basit, şimdi adımlarla konuyu işleyelim
Üyelik

Öncelikle sitede ÜYE OL butonuna tıklanarak üyelik formu doldurulur, sözleşme okunur ve üyelik talebi gönderilir. Gönderilen üyelik talebi formda yer alan bilgilerin tamlığı sistem tarafından doğrulandıktan sonra e-posta adresinize onay link’i gönderilir. Bu linki tıkladığınız an itibariyle sisteme kayıtlı bir üye olarak yerinizi alırsınız.
Reklam İzleme

Kullanıcı adınızı ve şifrenizi yazarak sisteme girdiğiniz anda açılan pop-up üzerinde profilinize yönelik markaların reklamlarını görebilirsiniz.

Yapmanız gereken reklam filmlerine tıklamak ve izlemektir. Her reklam filmi içinde gördüğünüz sembol’ü reklamın sonunda karşınıza çıkan farklı sembollerin arasından seçmek ve gönder butonuna tıklamaktır. Doğru sembol bize reklamı gerçekten izlediğinizi raporlamakta size ise kazanç kapısını açmaktadır.
Ne Kazanırım
Buraya kadar her şey güzel, şimdi daha da güzelleşecek çünkü kazanım noktasına geldik.
Reklamı izlediniz, sembolü doğru bildiniz ve gönderdiniz, bundan sonrasında sistem kullanıcı hesabınıza IP (Izle Puan) aktarımı gerçekleştirecek.

Kazandığınız IP (Izle Puan) ları isterseniz nakde çevireceksiniz isterseniz de sitede satışı gerçekleşen ürünlere piyasa fiyatlarının altında bedeller ile sahip olabileceksiniz.
Elde Etme
Kazandığınız IP (Izle Puan) lar 60YTL barajına ulaştığı anda, üyelik sayfanızda yer alan “Paramı Alayım” butonuna tıkladığınız takdirde, önceden belirtmiş olduğunuz banka hesap numarasına aktarım gerçekleşecektir.
Lütfen ayrıntılı bilgi için
http://parakasam.blogspot.com a girin

Hiç yorum yok:

reklam izle kazan

SPONSOR REKLAMLAR