4 Mart 2009 Çarşamba

Vadi hayranları fena kızdı

Vadi hayranları fena kızdı
04 Mart 2009 Çarşamaba 21:10
Kurtlar Vadisi Pusu'nun yeni bölümlerini merakla bekleyenler arasında yer alan hacker'lar daha fazla sabredemedi ve Showtv.com.tr'ye saldırdı.
Dün saat 17:43'te GrayhatZ.ORG ve TurkGuvenligi.INFO birlesimiyle 9 kişilik hacker timi tarafından www.showtvnet.com.tr/forum adresinine 'index atma' yöntemi ile bir saldırı düzenledi.

Bond Bey, AmeN, MUS4LLAT, _ShadowmaN_, Turk-Emper0r, Arsen Lüper, PoLoNia, 4R1F, MahseN takma adlarını kullanan hackerler, bu saldırıyı neden yaptıklarına dair de kısa notlar ekledi.

Eklenen notlarda, kanalın programları, dizileri ve ana haber bülteni hakkında ilginç değerlendirmeler yer alıyor.

Bunlardan en ilginci, Hacker ekibinden MUS4LLAT tarafından eklenmiş. MUS4LLAT, ''Kurtlar Vadisi'ni oyuncak ettiniz yeter artık yayına ara verilirse delircem!' demiş.

Ekip son söz olarak ta 'Kurtlar Vadisi Pusu hiç bitmesin, sular hiç kesilmesin. Polat abi de İskender'i bibuçuk iskender yapıp piyasaya sürsün. Muro Çeto ve Yıldırım arkadaş Polat'ın saflarına katılıp halay çeksin. Gökyüzü aydınlık, gönlünüz huzurla dolsun.'

Bu arada hackerlerin güvenlik açıkları konusunda site yöneticilerini uyardıkları öğrenildi. Saldırının ardından site eski yayınına geri döndürüldü.

Hiç yorum yok:

reklam izle kazan

SPONSOR REKLAMLAR